2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przegląd instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych
Beschreibung: Przegląd instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych klimatyzatorów typu Konvekta, Thermoking i Webasto
Interne Kennung: Op.240.5016.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przegląd sezonowy instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych wyposażonych w urządzenia KONVEKTA
Beschreibung: Przegląd sezonowy instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych wyposażonych w urządzenia KONVEKTA
Interne Kennung: Op.240.5016.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Przegląd sezonowy instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych wyposażonych w urządzenia THERMOKING
Beschreibung: Przegląd sezonowy instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych wyposażonych w urządzenia THERMOKING
Interne Kennung: Op.240.5016.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Przegląd sezonowy instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych wyposażonych w urządzenia WEBASTO
Beschreibung: Przegląd sezonowy instalacji klimatyzacyjnej w pojazdach szynowych wyposażonych w urządzenia WEBASTO
Interne Kennung: Op.240.5016.2025-3