See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych z dzierżawą analizatorów oraz odczynników do wykonywania badań mikrometodą kolumnową z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą analizatora.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych z dzierżawą analizatorów oraz odczynników do wykonywania badań mikrometodą kolumnową z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą analizatora. Pakiet 1 Krążki antybiotykowe i diagnostyczne, paski i testy do oznaczania lekowrażliwości metodą manualną wraz ze szczepami wzorcowymi do ich kontroli Pakiet 2 Testy identyfikacyjne i antybiogramowe wraz z dzierżawą automatycznego analizatora. Pakiet 3 Podłoża do hodowli drobnoustrojów z krwi i płynów ustrojowych do posiadanego aparatu BactAlert firmy bioMerieux oraz panele do bezpośredniej identyfikacji z dodatniej próbki krwi metodą PCR przy użyciu posiadanego aparatu FirmArray model TORCH 2 Pakiet 4 Szybkie testy diagnostyczne. Pakiet 5 Testy lateksowe i szybkie testy immunochromatograficzne. Pakiet 6 Test do diagnostyki mononukleozy zakaźnej. Pakiet 7 Panele molekularne do posiadanego aparatu typ FilmArray model TORCH 2. Pakiet 8 Odczynniki bakteriologiczne (Sallmonella). Pakiet 9 Układ do zatężania pasożytów w próbkach kału. Pakiet 10 Odczynniki do diagnostyki boreliozy wraz z dzierżawą urządzeń niezbędnych do wykonania testów Pakiet 11 Odczynniki do diagnostyki chorób zakaźnych wraz z dzierżawą 2 aparatów, oraz wirówki laboratoryjnej. Pakiet 12 Podłoże transportowo - wzrostowe do transportu i hodowli bakterii z moczu. Pakiet 13 Zestawy testowe wraz z dzierżawą analizatora do wykonywania oznaczeń techniką ELISA ORAZ CLIA. Pakiet 14 Odczynniki i materiały zużywalne do posiadanego aparatu MALDI Biotyper Sirus firmy BRUKER. Pakiet 15 Podłoża suche i w probówkach. Pakiet 16 Odczynniki chemiczne z użyczeniem sprzętu do wykonywania badań. Pakiet 17 Odczynniki do badania moczu z dzierżawą aparatu. Pakiet 18 Odczynniki różne. Pakiet 19 Odczynniki różne. Pakiet 20 Odczynniki do oznaczeń koagulologicznych z dzierżawą analizatora. Pakiet 21 Odczynniki biochemiczne i immunochemiczne wraz z dzierżawą analizatorów zgodnie z wymaganiami granicznymi. Pakiet 22 Zestawy testowe do oznaczania profili alergologicznych, i p/ciał do diagnostyki celiaki i reumatologii wraz z dzierżawą aparatów. Pakiet 23 Odczynniki do oznaczeń morfologii wraz z dzierżawą aparatu. Pakiet 24 Materiały zużywalne do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS firmy Radiometer Sp. z o.o., na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Pakiet 25 Odczynniki do oznaczania parametrów krytycznych wraz z dzierżawą aparatów dla (ZDL) i dla (SOR) wraz z dzierżawą systemu zarządznia i licencją do dzierżawionych aparatów oraz aparatu posiadanego przez Zamawiającego (ABL 90 FLEX PLUS). Pakiet 26 Odczynniki do wykonywania badań immunotransfuzjologicznych. Pakiet 27 Odczynniki do wykonywania badań mikrometodą kolumnową z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą automatycznego analizatora immunohematologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 i Wymaganiach aparatów – Załącznik nr 9 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Krążki antybiotykowe i diagnostyczne, paski i testy do oznaczania lekowrażliwości metodą manualną wraz ze szczepami wzorcowymi do ich kontroli.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 będącym integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Testy identyfikacyjne i antybiogramowe wraz z dzierżawą automatycznego analizatora.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 i Wymaganiach aparatów – Załącznik nr 9 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Podłoża do hodowli drobnoustrojów z krwi i płynów ustrojowych do posiadanego aparatu BactAlert firmy bioMerieux oraz panele do bezpośredniej identyfikacji z dodatniej próbki krwi metodą PCR przy użyciu posiadanego aparatu FirmArray model TORCH 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 będącym integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Szybkie testy diagnostyczne.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Testy lateksowe i szybkie testy immunochromatograficzne.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Test do diagnostyki mononukleozy zakaźnej.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Panele molekularne do posiadanego aparatu typ FilmArray model TORCH 2.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Odczynniki bakteriologiczne (Sallmonella).
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 -Układ do zatężania pasożytów w próbkach kału.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Odczynniki do diagnostyki boreliozy wraz z dzierżawą urządzeń niezbędnych do wykonania testów
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Odczynniki do diagnostyki chorób zakaźnych wraz z dzierżawą 2 aparatów, oraz wirówki laboratoryjnej.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 -Podłoże transportowo - wzrostowe do transportu i hodowli bakterii z moczu.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Zestawy testowe wraz z dzierżawą analizatora do wykonywania oznaczeń techniką ELISA ORAZ CLIA.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Odczynniki i materiały zużywalne do posiadanego aparatu MALDI Biotyper Sirus firmy BRUKER.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Podłoża suche i w probówkach.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 -Odczynniki chemiczne z użyczeniem sprzętu do wykonywania badań.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Odczynniki do badania moczu z dzierżawą aparatu.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Odczynniki różne.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Odczynniki różne.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Odczynniki do oznaczeń koagulologicznych z dzierżawą analizatora.
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21-Odczynniki biochemiczne i immunochemiczne wraz z dzierżawą analizatorów zgodnie z wymaganiami granicznymi.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 -Zestawy testowe do oznaczania profili alergologicznych, i p/ciał do diagnostyki celiaki i reumatologii wraz z dzierżawą aparatów.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Odczynniki do oznaczeń morfologii wraz z dzierżawą aparatu.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 i Wymaganiach aparatów – Załącznik nr 9 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Materiały zużywalne do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS firmy Radiometer Sp. z o.o., na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Odczynniki do oznaczania parametrów krytycznych wraz z dzierżawą aparatów dla (ZDL) i dla (SOR) wraz z dzierżawą systemu zarządznia i licencją do dzierżawionych aparatów oraz aparatu posiadanego przez Zamawiającego (ABL 90 FLEX PLUS).
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Odczynniki do wykonywania badań immunotransfuzjologicznych.
Interne Kennung: Pakiet 26
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Odczynniki do wykonywania badań mikrometodą kolumnową z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą automatycznego analizatora immunohematologicznego.
Interne Kennung: Pakiet 27