See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 33/ZP/2025
Beschreibung: „Sprzedaż i dostawa narzędzi, wyrobów i implantów ortopedycznych na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim – 17 pakietów”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Endoproteza pierwotna i endoproteza rewizyjna kolana
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Endoproteza stawu biodrowego z akcesoriami
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zestaw do zaopatrywania złamań i Implanty chirurgiczne – osteosynteza
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Płytki LCP, śruby blokowane, gwoździe śródszpikowe
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: System do separacji osocza bogatopłytkowego PRP
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Membrana do rekonstrukcji warstwy chrzęstno - kostnej
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Kość końska z kolagenem
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Implant przeznaczony do artroplastyki małych stawów dłoni lub stóp
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Endoproteza Pierwotna i Rewizyjna Stawu Barkowego
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 14
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Spacery kolanowe i cementy kostne
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Specjalistyczne nici antybakteryjne do zamykania ran pooperacyjnych