2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém kvalifikace – Blokové betonové transformovny VN/NN 22/0,4 kV
Beschreibung: Předmětem plnění budoucích veřejných zakázek budou blokové betonové transformovny VN/NN 22/0,4 kV. Systém kvalifikace je rozdělen do těchto kategorií: Kategorie A: Nepochozí stanice Kategorie B: Pochozí stanice Kategorie C: Smart stanice Kategorie systému kvalifikace představují jednotlivé části budoucích veřejných zakázek.
Interne Kennung: F15_BBT
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie A: Nepochozí stanice
Beschreibung: Předmětem plnění jsou nepochozí stanice.
Interne Kennung: BBT_A_Nepochozi_stanice
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie B: Pochozí stanice
Beschreibung: Předmětem plnění jsou pochozí stanice.
Interne Kennung: BBT_B_Pochozi_stanice
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie C: Smart stanice
Beschreibung: Předmětem plnění jsou smart stanice.
Interne Kennung: BBT_C_Smart_stanice