2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaagdierbestrijding
Beschreibung: Gemeente Schouwen-Duiveland wil een raamovereenkomst voor een periode van 1 jaar, met 3 verlengopties van één jaar afsluiten met één leverancier voor het uitvoeren van plaagdierbestrijding: - Op een zo duurzame en milieuvriendelijke mogelijke wijze curatief bestrijden van plaagdieren (hoofdzakelijk ratten en Aziatische hoornaar) in de openbare ruimte en in en om de woningen van inwoners, daar waar ze tot overlast zijn of een gevaar vormen voor de volksgezondheid n.a.v. voornamelijk meldingen van burgers; - Een beperkt aantal keer per jaar bestrijding van knaagdieren (waaronder muizen) en insecten (waaronder zilvervisjes, wespen, mieren, vliegen, etc.) in de gemeentelijke gebouwen. In uitzonderingsgevallen ook in de openbare ruimte (alleen indien het gevaar oplevert voor inwoners / passanten). - Een beperkt aantal keer per jaar bestrijding van de eikenprocessierups. - Preventief en curatief beheersing van knaagdieren (muizen, ratten) op locatie Milieustraat. Gemeente Schouwen-Duiveland verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte waarde van circa € 150.000 tot € 250.000 gemiddeld per jaar en circa € 600.000 tot € 1.000.000 in 4 jaar. U kunt hier geen rechten aan ontlenen. Maximumomvang van de raamovereenkomst: Gezien de onzekerheid over de aantallen te bestrijden Aziatische hoornaars en over eventuele nieuwe plaagdieren en de fluctuaties die we de afgelopen jaren zien in aantallen is de maximumomvang van de raamovereenkomst € 1.500.000. Zodra dit maximumbedrag bereikt zou worden, eindigt de raamovereenkomst automatisch.
Interne Kennung: 2026–1620586
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: We sluiten een overeenkomst af voor een periode van 1 jaar. De overeenkomst gaat in op 11 mei 2026 en eindigt op 10 mei 2027. Wij kunnen de overeenkomst maximaal 3 keer verlengen met 1 jaar.