See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka autobusů pro Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a. s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na dodávky v režimu otevřeného nadlimitního řízení s názvem „Dodávka autobusů pro Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a. s.“ je dodávka 1 ks nízkopodlažního CNG autobusu (Dílčí část 1 – Dodávka CNG autobusu) a dodávka 5 ks nízkopodlažních naftových autobusů (Dílčí část 2 – Dodávka naftových autobusů) specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Zadavatel požaduje dodání nových, nerepasovaných a nepoužitých autobusů. Požadovaná vozidla musí odpovídat veškerým předpisům a normám platným pro tuto kategorii strojů vč. jejich schválení pro provoz ČR.
Vorherige Bekanntmachung: 503167-2023
Interne Kennung: Dodávka autobusů pro Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a. s.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka 1 ks nového, nerepasovaného a nepoužitého nízkopodlažního CNG autobusu.
Beschreibung: Předmětem plnění Dílčí části 1 je dodávka 1 ks nového, nerepasovaného a nepoužitého nízkopodlažního CNG autobusu.
Interne Kennung: Dílčí část 1 – Dodávka CNG autobusu
Los: LOT-0002
Titel: Dílčí část 2 – Dodávka naftových autobusů
Beschreibung: Předmětem plnění dílčí části 2 je dodávka 5 ks nízkopodlažních naftových autobusů specifikovaných dále. Zadavatel požaduje dodání nových, nerepasovaných a nepoužitých autobusů.
Interne Kennung: Dílčí část 2 – Dodávka naftových autobusů