See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Energii Elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych - Płocka Grupa Zakupowa MAE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby własne Zamawiających, w okresie objętym zamówieniem tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2028 r. dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych i Spółek.
Vorherige Bekanntmachung: 590799-2025
Interne Kennung: MAE/489/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej na potrzeby własne Zamawiających, w okresie objętym zamówieniem tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2028 r. dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby własne Zamawiających, w okresie objętym zamówieniem tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2028 r. dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek