2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerk PNB locaties
Beschreibung: 1. Transitie van netwerk van Provincie Noord-Brabant naar dienstverlener 2. Beheer van netwerk op de locaties van Provincie Noord-Brabant door dienstverlener Richtbedrag € 750.000,-
Interne Kennung: C2348739
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding bestaat uit: 1. Transitie van het netwerkbeheer van de Provincie Noord-Brabant 2. Beheer van het netwerk van de Provincie Noord-Brabant Richtbedrag € 750.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: voor de opties verwijzen we u naar de selectieleidraad.