See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego (terenów, obiektów, mienia ruchomego) na terenie Osiedla „Przyjaźń”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego (terenów, obiektów, mienia ruchomego) na terenie Osiedla „Przyjaźń", zwane dalej Osiedlem. Opis terenu objętego usługą w zakresie ochrony osób i mienia. Osiedle „Przyjaźń” zlokalizowane jest w Dzielnicy Bemowo w Warszawie między ulicami: Górczewską, Powstańców Śląskich, Jana Olbrachta oraz linią kolejową. Powierzchnia terenu Osiedla wynosi: 298 990 m2. Osiedle jako nieruchomość oznaczona jest w rejestrze gruntów jako działki ewidencyjne nr 6/3, 3/30, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26,3/27 ,3/32, 6/7, 6/12, 6/6, 6/11, 6/9, 6/13, 6/8, 6/5, 6/10 wszystkie z obrębu 6-11-11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego (terenów, obiektów, mienia ruchomego) na terenie Osiedla „Przyjaźń”
Beschreibung: Opis terenu objętego usługą w zakresie ochrony osób i mienia. Osiedle „Przyjaźń” zlokalizowane jest w Dzielnicy Bemowo w Warszawie między ulicami: Górczewską, Powstańców Śląskich, Jana Olbrachta oraz linią kolejową. Powierzchnia terenu Osiedla wynosi: 298 990 m2. Osiedle jako nieruchomość oznaczona jest w rejestrze gruntów jako działki ewidencyjne nr 6/3, 3/30, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26,3/27 ,3/32, 6/7, 6/12, 6/6, 6/11, 6/9, 6/13, 6/8, 6/5, 6/10 wszystkie z obrębu 6-11-11.
Interne Kennung: WNP-027/2025