146778-2026 - Wettbewerb
Polen – Polyaluminiumchlorid – Sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie i Oczyszczalni Ścieków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie i Oczyszczalni Ścieków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie oraz Oczyszczalni Ścieków. Postępowanie będzie prowadzone z podziałem na części: Część nr 1 – wodny roztwór chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie Część nr 2 – wodny roztwór chlorku poliglinu na potrzeby Oczyszczalni Ścieków
Interne Kennung: Nr sprawy 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Część nr 1 – wodny roztwór chlorku poliglinu na potrzeby Zakładu Produkcji Wody Miedwie
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Część nr 2 – wodny roztwór chlorku poliglinu na potrzeby Oczyszczalni Ścieków
Interne Kennung: część 2