2. Verfahren
Verfahren
Titel: LED verlichting Sportvelden
Beschreibung: Het leveren en aanbrengen van verlichtingsarmaturen / systemen moet uitgevoerd worden op verschillende sportparken in de gemeente Roermond. Op hoofdlijnen bestaat de opdracht uit de volgende werkzaamheden: het leveren en aanbrengen van masten, bekabeling en LED verlichtingsarmaturen met schakeling. Het betreft de volgende 5 locaties: • Sportcomplex de Bosberg • Sportcomplex Boukoul • Sportcomplex de Wijher • Sportcomplex de Wolfsberg • Sportcomplex Kitskensberg
Interne Kennung: 28875-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Rondom een vijftal sportcomplexen in de gemeente Roermond vindt de verlichting van de velden plaats met standaard halogeen armaturen. De gemeente wil deze, vanuit de verduurzamingsopgave, vervangen door meer energiezuinige LED armaturen. Het betreft de volgende 5 locaties: • Sportcomplex de Bosberg • Sportcomplex Boukoul • Sportcomplex de Wijher • Sportcomplex de Wolfsberg • Sportcomplex Kitskensberg
Interne Kennung: 1