146841-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Oberleitungsbusse – Dodávka až 20 ks nových nízkopodlažních trolejbusů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka až 20 ks nových nízkopodlažních trolejbusů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka až 14 ks nových dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů určených pro provoz v městské hromadné dopravě osob, vybavených trakční baterií a 6 ks nových dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů určených pro provoz v městské hromadné dopravě osob, schopných jízdy pouze s připojením na trakční vedení. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Interne KennungDPMJDT0125
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatelem vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v dokumentaci zadávacího řízení uveřejněné na profilu zadavatele.