2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van werkkledij voor zorgmedewerkers (raamovereenkomst)
Beschreibung: Wit-Gele Kruis wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop en levering van herbruikbare linnen schorten (maatwerk: huisstijl/logo, specifieke zakken/afwerking en maatvoering) voor verpleeg- en zorgkundigen in alle Vlaamse provincies. De opdracht omvat bovendien een complexe logistieke uitrol over meerdere provincies met verschillende leveringsmodaliteiten (centraal en decentraal). (diverse leveringsplaatsen)
Interne Kennung: PPP0X3-59/6009/59
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 59 1_1