146847-2026 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací projektu „NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů“. Konkrétně se jedná o pořízení nové a nepoužité drtící technologie. Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu zadávací dokumentace
Interne KennungNORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen, 43414000 Mahlmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací projektu „NORD OLŠOVKA, spol. s r.o. - Projekt materiálového využití odpadů“. Konkrétně se jedná o pořízení nové a nepoužité drtící technologie. Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu zadávací dokumentace.