146859-2026 - Ergebnis
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Food/Non-food voor X TU Delft
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFood/Non-food voor X TU Delft
BeschreibungHet doel van de Europese aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) leverancier voor de levering van food en non-food producten voor X TU Delft (hierna te noemen: ‘Food’) gedurende een periode van drie (3) jaren tot 1 december 2028. Tevens wordt een optie tot verlenging van één (1) keer twaalf (12) kalendermaanden in de overeenkomst opgenomen. Daarmee is de uiterste datum waarop de raamovereenkomst afloopt met inbegrip van verlengingen 1 december 2029. De TU Delft wenst een leverancier te selecteren waarmee zij gezamenlijk haar doelstellingen realiseert. Naast de levering van food en non-food producten dient de leverancier een bijdrage te leveren in lijn met de missie en visie van X TU Delft (hierna te noemen X) in de vorm van: • Een optimale samenwerking en dienstverlening gedurende de implementatie, nazorg en de gehele looptijd van de overeenkomst; • Een assortiment passend bij de activiteiten van X en haar doelgroepen (zoals (internationale)studenten, medewerkers en zakelijke klanten); • Het delen van kennis en kunde met de medewerkers van de TU Delft. We denken dan aan productkennis, informatie en trends. Meedenken en adviseren over actuele maatschappelijke onderwerpen die in relatie staan tot de geleverde producten; • Bijdragen aan duurzaamheidsambities van de TU Delft.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0000