146906-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Handschuhe – Rukavice modulární 2022
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRukavice modulární 2022
BeschreibungPředmětem VZ jsou dodávky rukavic modulárních vnějších 2022, rukavic modulárních středních 2022 a rukavice modulárních vnitřních 2022 podle podmínek uvedených v rámcové dohodě na základě které budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSpMO 20749/2025-1350