2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werktuigbouwkundig onderhoud en planmatige vervanging
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is een Overeenkomst te sluiten met één leverancier voor het uitvoeren onderhoud conform het PVE ten behoeve van de deelnemende gemeenten binnen de Drechtsteden. De overeenkomst met de winnende partij wordt gesloten voor de periode van maximaal vier jaar (2 + 1 + 1 jaar). De geraamde opdrachtwaarde bedraagt ca. 7.100.000,- euro ex btw voor de gehele duur van de overeenkomst inclusief optiejaren. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt 7.500.000,- ex btw. over de maximale looptijd. Aan de opgegeven getallen kunnen geen rechten worden ontleend en worden er geen afnamegaranties gegeven.
Interne Kennung: 250061SGD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is een Overeenkomst te sluiten met één leverancier voor het uitvoeren onderhoud conform het PVE ten behoeve van de deelnemende gemeenten binnen de Drechtsteden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst met de winnende partij wordt gesloten voor de periode van maximaal vier jaar (2 + 1 + 1 jaar).