2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Integrated Logistics Support (ILS) & Engineering (Tech)
Beschreibung: De opdracht betreft de inhuur van materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) & Engineering (Tech) defensie breed (COMMIT, CLAS en CLSK, 10% overige defensieonderdelen). De opdracht is verdeeld in 3 percelen: Zee, Land en Lucht. Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal drie (3) leveranciers per perceel. Vervolgens worden middels minicompetities tussen raamcontractanten Nadere Overeenkomsten gesloten.
Vorherige Bekanntmachung: 608077-2024
Interne Kennung: 21901360
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Volgens de Aanbestedingswet 2012
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zee
Beschreibung: Voor de aanbesteding van Inhuur materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) en Engineers (Tech) wordt voor Perceel 1 Zee ILS inhuurprofielen gevraagd t.b.v het Commando Materieel en IT (COMMIT). Dit defensieonderdeel draagt bij aan de materiële beschikbaarheid van de systemen onder andere door middel van het leveren van onderhoud en de hieraan gerelateerde reservedelen. Hiervoor beschikt dit defensieonderdeel over een uitgebreide technische expertise voor het specifieke materieel.
Interne Kennung: 21901360 Perceel 1 Zee
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Land
Beschreibung: Voor de aanbesteding van Inhuur materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) en Engineers (Tech) wordt voor Perceel 2 Land ILS en Tech inhuurprofielen gevraagd t.b.v het Commando Materieel en IT (COMMIT) en Commando Landstrijdkrachten (CLAS) / o.a. Materieel Logistiek Commando (MatLogCo). Deze defensieonderdelen dragen bij aan de materiële beschikbaarheid van de systemen onder andere door middel van het leveren van onderhoud en de hieraan gerelateerde reservedelen. Hiervoor beschikt dit defensieonderdeel over een uitgebreide technische expertise voor het specifieke materieel.
Interne Kennung: 21901360 Perceel 2 Land
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Lucht
Beschreibung: Voor de aanbesteding van Inhuur materiedeskundigen op het gebied van Integrated Logistics Support (ILS) en Engineers (Tech) wordt voor Perceel 3 Lucht ILS en Tech inhuurprofielen gevraagd t.b.v het Commando Materieel en IT (COMMIT) en Commando Luchtstrijdkrachten (CLSK) / o.a. Logistiek Centrum Woensdrecht (LCW) . Deze defensieonderdelen dragen bij aan de materiële beschikbaarheid van de systemen onder andere door middel van het leveren van onderhoud en de hieraan gerelateerde reservedelen. Hiervoor beschikt dit defensieonderdeel over een uitgebreide technische expertise voor het specifieke materieel.
Interne Kennung: 21901360 Perceel 3 Lucht
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 608077-2024
Interne identificatiecode: 21901360
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Volgens de Aanbestedingswet 2012
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 21901360 Perceel 1 Zee
Aanvullende classificatie (cpv): 71330000 Diverse technische dienstverlening
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 21901360 Perceel 2 Land
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 21901360 Perceel 3 Lucht