2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Voorhout - gemeente Teylingen
Beschreibung: De werkzaamheden zijn gelegen binnen de gemeente Teylingen en betreft daarin het gebied: oude dorp Voorhout en wijk Hooghkamer. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud van heesters opgaand b. Onderhoud van heesters bodembedekking c. Knotten van Wilgen d. Onderhoud van boomspiegels e. Verwijderen van stamopschot bij bomen f. Verwijderen van zwerfvuil fijn en grof uit beplanting en van gazons Zie bestek
Interne Kennung: HLT TEY 042024 PRJ-2400116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt