147024-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Veranstaltung von Sprachkursen – Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby jazykového vzdělávání. Výuka cizích jazyků (zejména anglického jazyka, okrajově německého) bude probíhat převážně (nikoliv výlučně) v on-line formě od září do června (2026-2030). Zaměstnanci budou rozřazeni do kurzů podle výsledků vstupního testu, a to dle úrovní Společného evropského referenčního rámce (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Z hlediska počtu zapojených zaměstnanců do jazykové výuky zadavatel počítá s 90 kurzy v délce 40 týdnů. Výuka nebude probíhat v období od 1. 7. do 30. 8. a od 15. 12. do 5. 1. Kurzy budou organizovány zejména v časovém pásmu mimo hlavní pracovní dobu (9–14 hod.). Z rámcové dohody uzavírané na období 4/2026-4/2030 bude probíhat plnění na základě objednávek. Plnění z objednávky musí být ukončeno do 31.12.2030.
Interne KennungSpisCe 2712/2025/OFPŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens§ 57 odst. 2 písm. a) ZZVZ - zkrácení lhůty pro podání nabídek v otevřeném řízení na 15 dnů. Protože zadavatel uplatňuje výhradu podle § 242 odst. 5 ZZVZ, bude 15-ti denní lhůta pro podání nabídek prodloužena o 72 hodin.
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatelský útvar v zadávací dokumentaci požaduje zapracování vyhrazené změny závazku dle §100 odst.3 ZZVZ – možnost poskytnutí nové služby (např. výuky v jiné lokalitě, jiném jazyce, …) ve výši 20% předpokládané hodnoty veřejné zakázky s možností využití výhrady do 3 let ode dne uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku postupem dle § 66 ZZVZ. Dále výhrada podle § 242 odst. 5 ZZVZ, lhůta pro podání nabídek prodloužena o 72 hodin.