2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van diverse speeltoestellen t.b.v. N.V. Irado
Beschreibung: De opdrachtgever van Irado streeft ernaar om een aantrekkelijke, veilige en inclusieve speelomgeving te bieden voor kinderen van alle leeftijden, maar ook voor volwassenen. Daarnaast is het de wens om in te spelen op veranderende wensen van bewoners en de behoefte aan meer uitdagende en duurzame speelvoorzieningen. Voor de aanbesteding kennen we de volgende doelstelling: Het rechtmatig inkopen van diverse speeltoestellen voor de (her)inrichting van speelplaatsen binnen gemeente Schiedam. Binnen deze aanbesteding wordt gekozen voor het contracteren van meerdere leveranciers. Het doel hiervan is het waarborgen van continuïteit en flexibiliteit in de uitvoering. Een raamovereenkomst met minimaal vier leveranciers zal de contractvorm zijn voor deze aanbesteding met een maximum van zeven (7) leveranciers. Concreet betekent dit het volgende: Indien het aantal geschikte inschrijvingen gelijk is aan of lager is dan het vastgestelde maximum, kunnen alle geschikte inschrijvers worden gecontracteerd; Indien het aantal geschikte inschrijvingen hoger is dan het maximum, worden de hoogst gerangschikte inschrijvers tot aan het maximumaantal van zeven (7) gecontracteerd; Indien minder dan het minimumaantal geschikte inschrijvingen wordt ontvangen, kan aanvullend worden onderhandeld met één of meerdere leveranciers om alsnog het minimumaantal van vier contractpartners te realiseren, binnen de geldende aanbestedingsrechtelijke kaders.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000