2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Gorzów Śląski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dla części 1: „Gospodarowanie odpadami komunalnymi z terenu gminy Gorzów Śląski”. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1a do SWZPrzedmiotem zamówienia jest dla części 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gorzowie Śląskim, ul. Adama Mickiewicza 16, 46-310 Gorzów Śląski.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przesłanki wykluczenia z art. 108 ust. 1, 109 ust. 1 pkt 4,8,10, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514), art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gospodarowanie odpadami komunalnymi z terenu gminy Gorzów Śląski
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Gorzów Śląski wraz z usługami towarzyszącymi opisanymi w OPZ.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gorzowie Śląskim, ul. Adama Mickiewicza 16, 46-310 Gorzów Śląski
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gorzowie Śląskim, ul. Adama Mickiewicza 16, 46-310 Gorzów Śląski stosownie do wymagań określonych w dokumentach zamówienia, w szczególności OPZ.