147074-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kopanina w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kopanina w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia określony został w Rozdziale III niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ
Interne KennungZP.200.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001