147105-2026 - Wettbewerb
Polen – Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten – Usługa ochrony obiektów i budynków oraz dozór ekspozycji w Muzeum Narodowym w Warszawie i jego oddziałach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony obiektów i budynków oraz dozór ekspozycji w Muzeum Narodowym w Warszawie i jego oddziałach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony obiektów i budynków oraz dozór ekspozycji w Muzeum Narodowym w Warszawie i jego oddziałach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Przewidywane ilości roboczo-godzin pracowników ochrony oraz dozoru ekspozycji zostały określone w formularzu cenowym – załącznik nr 3 do SWZ. Ostateczne ilości roboczo godzin wynikać będą z aktualnych potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem, iż nie będą niższe niż 70% ilości wskazanych w formularzu cenowym w zakresie poz. 1 oraz nie będą niższe niż 50% ilości wskazanych w formularzu cenowym w zakresie poz. 2.
Interne Kennung6P/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensprocedura prowadzona na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowo określone w SWZ i pozostałych dokumentach zamieszczonych na ww. stronie
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521200 Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung6P/2026 cz. 1