2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace na rozšíření budov základní a mateřské školy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) zpracování stavebně-technického průzkumu, inženýrsko-geologického průzkumu, hydrologického průzkumu, radonového průzkumu a zaměření stávajícího objektu pro výstavbu nové budovy mateřské školy (dále jen „Etapa 1“), pro rekonstrukci stávající budovy základní školy a veřejných prostor přiléhajících k ulici Pratecká (dále jen „Etapa 2“), pro odstranění budovy stávajícího obecního úřadu a přístavba nového křídla základní školy včetně jejího předprostoru (dále jen „Etapa 3“), a pro úpravy okolí (dále jen „Etapa 4“), (dále společně jen „Etapy“ nebo jednotlivě „Etapa“); b) zpracování dokumentace pro povolení stavby dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Stavební zákon“) a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu (dále jen „dokumentace pro povolení stavby“) pro Etapu 1, Etapu 2, Etapu 3 a Etapu 4; c) zpracování dokumentace pro provádění stavby dle Stavebního zákona a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, která bude sloužit pro zadávací řízení veřejné zakázky na výběr zhotovitele stavby ve smyslu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o zadávání veřejných zakázek“) a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu včetně zpracování oceněného a neoceněného soupisu stavební prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „dokumentace pro provádění stavby“) pro Etapu 1; d) zpracování projektu interiéru stavby, která bude sloužit pro zadávací řízení veřejné zakázky na výběr dodavatele interiéru stavby ve smyslu Zákona o zadávání veřejných zakázek prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu včetně zpracování oceněného a neoceněného soupisu dodávek a služeb (dále jen „dokumentace interiéru stavby“) pro Etapu 1; e) poskytnutí součinnosti při výběru zhotovitele stavby a dodavatele interiéru stavby (dále jen „součinnost při výběru zhotovitele stavby a dodavatele interiéru“) pro Etapu 1; f) výkon dozoru projektanta při realizaci stavby a dodavatele interiéru stavby (dále jen „výkon dozoru projektanta při realizaci stavby a interiéru“) pro Etapu 1; Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení) a v podkladech (příloha dokumentace zadávacího řízení).Zadavatel pro úplnost uvádí, že k demolici budovy č. p. 37 má již vydané povolení k demolici.
Interne Kennung: OKPDZMŠ1125
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v příloze dokumentace zadávacího řízení (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).