147117-2026 - Ergebnis
Tschechien – Router für Netzwerke – Obnova centrálních SD-WAN routerů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova centrálních SD-WAN routerů
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je: a) Dodávka 2 kusů SD WAN routerů s parametry uvedenými v Příloze č. 1 Smlouvy – „Technická specifikace“ včetně příslušného SW (společně dále též jen „zařízení“); b) Poskytování záruční podpory na dodaná zařízení s podporou ve zvýšených parametrech v délce 60 měsíců za podmínek sjednaných ve Smlouvě. Součástí je poskytování podpory SW a poskytování všech aktualizací (upgrade) dodaného SW (firmware, ovladačů, obslužných SW nástrojů apod.) včetně zajištění přístupu a možnosti stahování / náhradního předávání všech aktualizací (upgrade) dodaného SW a jeho užívání pro zadavatele; c) Poskytnutí licencí za cenu zahrnutou v ceně zařízení k užívání SW, který je nedílnou a neoddělitelnou součástí poskytovaného plnění (včetně všech aktualizací získaných v rámci záruční podpory ve zvýšených parametrech). Součástí plnění nejsou práce spojené s implementací a konfigurací dodávaných zařízení. Detailní specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 Hlavního dokumentu zadávací dokumentace – „Obchodní podmínky“ (výše a dále též jen „Obchodní podmínky“ nebo „Smlouva“), a to zejména v Příloze č. 1 Obchodních podmínek – „Technická specifikace“, která je jejich nedílnou součástí.
Interne Kennung2500817
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001