2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa mijanki Czyżowice na linii kolejowej nr 158
Beschreibung: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn. „Budowa mijanki Czyżowice na linii kolejowej nr 158" w ramach projektu „Zwiększenie przepustowości wybranych stacji kolejowych i posterunków ruchu (8.003)” ujętego w Krajowym Programie Kolejowym do 2030 roku (z perspektywą do roku 2032) (dalej: „Zamówienie”) w zakresie budowy toru dodatkowego nr 2 o długości minimum 750 m oraz torów żeberkowych 2a i 2b na linii kolejowej nr 158 wraz z siecią trakcyjną, rozjazdami oraz urządzeniami sterowania ruchem kolejowym. Szczegółowe informacje zawarte są w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00045/00055/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234113 Rückbau von Gleisen, 45234116 Gleisbauarbeiten, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn. „Budowa mijanki Czyżowice na linii kolejowej nr 158" w ramach projektu „Zwiększenie przepustowości wybranych stacji kolejowych i posterunków ruchu (8.003)” ujętego w Krajowym Programie Kolejowym do 2030 roku (z perspektywą do roku 2032) w zakresie budowy toru dodatkowego nr 2 o długości minimum 750 m oraz torów żeberkowych 2a i 2b na linii kolejowej nr 158 wraz z siecią trakcyjną, rozjazdami oraz urządzeniami sterowania ruchem kolejowym.