2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego sprzątania i dezynfekcji Zachodniego Centrum Medycznego sp. z o. o. w Krośnie Odrzańskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług specjalistycznego sprzątania i całodobowego utrzymania czystości w budynkach Zamawiającego, a w szczególności utrzymanie higieny szpitalnej, sprzątanie i dezynfekcja, współdziałanie z personelem medycznym w zakresie opieki nad pacjentem, dystrybucja do łóżka pacjenta posiłków oraz świadczenie usług w zakresie transportu między komórkami wraz z przejęciem pracowników w trybie art. 23 KP Zachodniego Centrum Medycznego sp. z o. o. w Krośnie Odrzańskim.
Interne Kennung: ZCM-ZP.270.2.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001