147186-2026 - Ergebnis
Tschechien – Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel – SOUČÁSTI PRO POTRUBÍ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSOUČÁSTI PRO POTRUBÍ
BeschreibungPředmětem zakázky je pořizování dodávek komponent plastových potrubních systémů včetně komponentů z termoplastu do výrobních lokalit Zadavatele s výjimkou VE.
Interne KennungN006/26/V00000659
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZrušení zadávacího řízení na zavedení dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje práva: (a) v souladu s § 170 ZZVZ kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.