147284-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dateiverwalter – Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod – kybernetická bezpečnost – SYSTÉM PRO SBĚR LOGŮ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPsychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod – kybernetická bezpečnost – SYSTÉM PRO SBĚR LOGŮ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro sběr a uchovávání systémových událostí pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů zadavatele v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti dle zadávacích podmínek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1