2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych z terenu Gminy Potęgowo
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych z terenu Gminy Potęgowo - 33 miejscowości, liczba ludności 6332, powierzchni Gminy 227,92 km kw., odbiór odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których prowadzone są usługi z zakresu: administracji publicznej, oświaty, kultury oraz działalności bibliotecznej, z koszy ulicznych oraz ich transport do instalacji komunalnej w Chlewnicy. Szczegółowy opis w SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę odbierania odpadów komunalnych: 1) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, 2) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których prowadzone są usługi z zakresu: administracji publicznej, oświaty, kultury oraz działalności bibliotecznej, 3) z koszy ulicznych oraz ich transport do instalacji komunalnej w Chlewnicy. Podstawowe dane o gminie: powierzchnia gruntów ogółem - 227,92 km², liczba miejscowości - 33, liczba mieszkańców zameldowanych wg danych z 31.12.2024 wynosiła 6332 osób, liczba osób zamieszkałych (wg złożonych deklaracji) wynosi ok. 5300 osób, -liczba nieruchomości – ok. 1910 Szczegółowy opis i ilości odpadów w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ