147352-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Forschungsdienste – Medewerkersonderzoek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medewerkersonderzoek
Beschreibung: De aanbestedende dienst, Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO), is op zoek naar een professionele, deskundige en toekomstbestendige opdrachtnemer voor het uitvoeren van het medewerkersonderzoek voor de komende jaren. Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt OMO een partner te selecteren die het medewerkersonderzoek op een kwalitatief hoogwaardige en duurzame wijze kan uitvoeren en daarmee bijdraagt aan het realiseren van de strategische doelstellingen van de vereniging. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt naar verwachting tussen de € 339.000,- en €420.000,- inclusief BTW. Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 1.6.
Interne Kennung: 6745
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 79311200 Durchführung von Umfragen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -