See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studieopdracht voor het structureel onderhoud en heraanleg van de fietspaden Westkapellestraat - Kalvekeetdijk
Beschreibung: Studieopdracht voor het structureel onderhoud en heraanleg van de fietspaden Westkapellestraat - Kalvekeetdijk
Interne Kennung: PPP07M-2720/6144/2025/2720/CON/EV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/2720/CON/EV 1_1