See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu grupowej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu grupowej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi. 2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części, tj.: CZĘŚĆ I: Pakiet I - Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi. CZĘŚĆ II: Pakiet II - Usługa grupowego programu opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi. Usługa może być realizowana w formie ubezpieczenia, abonamentu lub świadczona przez podmiot leczniczy świadczący usługi opieki medycznej. 3. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie lub programu opieki medycznej. 4. W ciągu trwania okresu wykonania zamówienia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych w grupowym ubezpieczeniu na życie lub opiece medycznej. 5. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej/opłaty. 6. Szczegółowe warunki zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 A (Pakiet I) oraz w Załączniku nr 1 B (Pakiet II) do SWZ. 7. Struktura zawodowo-wiekowa pracowników Zamawiającego znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 736980-2024
Interne Kennung: SWZ NR 294/2024/Żywiec
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. 3. W ciągu trwania okresu wykonania zamówienia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych w grupowym ubezpieczeniu na życie. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 A (Pakiet I) do SWZ. 6. Struktura zawodowo-wiekowa pracowników Zamawiającego znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet I
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Usługa grupowej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa grupowego ubezpieczenia programu grupowej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Powiatu Żywieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi. 2. Usługa może być realizowana w formie ubezpieczenia, abonamentu lub świadczona przez podmiot leczniczy świadczący usługi opieki medycznej. 3. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do programu opieki medycznej. 4. W ciągu trwania okresu wykonania zamówienia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych w opiece medycznej. 5. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej/opłaty. 6. Szczegółowe warunki zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 B (Pakiet II) do SWZ. 7. Struktura zawodowo-wiekowa pracowników Zamawiającego znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet II