2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE (NR SPRAWY: TECH/16/PG/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: TECH/16/PG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19400000 Textilgarne und -fäden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Nici do hafciarki TEXI IRIS12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE: Nici do hafciarki TEXI IRIS12 wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia opcjonalnego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Nici do maszyny OVERLOCK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE: Nici do maszyny OVERLOCK wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Taśma poliestrowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE: Taśma poliestrowa wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Taśma poliestrowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE: Tśm do zestawu do dekontaminacji RBA 70 KVI 0 (5AS) wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4