See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Rozwój opieki kardiologicznej w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.”
Beschreibung: 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwa odrębne pakiety: Pakiet Nr 1 – Sprzęt medyczny - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a PAKIET 2 – Echokardiograf z 6 głowicami - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1b 3. Przedmiot zamówienia jest częścią przedsięwzięcia pn. „Rozwój opieki kardiologicznej w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.” złożonego w naborze konkurencyjnym nr KPOD.07.02-IP.10-001/25; numer wniosku: KPOD.07.02-IP.10-0097/25. Planuje się, że przedsięwzięcie będzie objęte wsparciem ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia;Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Rozwój opieki kardiologicznej w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.” 4. W przypadku braku przyznania wsparcia z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności na pokrycie wydatków na realizację przedsięwzięcia pn. „Rozwój opieki kardiologicznej w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.”, Zamawiający unieważni postępowanie na podstawie art.257 pkt 1) ustawy Pzp. 5. Termin realizacji zamówienia: (Pakiet I i Pakiet II)–maksymalnie do 42 dni od daty zawarcia umowy 6. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Jana Pawła II 35
Interne Kennung: ZP/7/Sp./2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I– Sprzęt medyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II – Echokardiograf z 6 głowicami
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen