147571-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Finanzierungs-Leasing – Obnova vozového parku KÚ a RKK 2026-2030, dodávka dvou osobních vozidel kategorie SUV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova vozového parku KÚ a RKK 2026-2030, dodávka dvou osobních vozidel kategorie SUV
BeschreibungPředmětem plnění je poskytnutí služeb operativního leasingu po dobu 48 měsíců za dvě nová vozidla stejného typu, pro potřeby vedení Karlovarského kraje.
Interne KennungP26V00000219
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001