See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dotyczy sukcesywnej dostawy artykułów spożywczych w roku 2025 z podziałem na 10 części: Dostawa artykułów spożywczych dotyczy : pieczywa; jaj; różnych art. Spożywczych; napoi; mięsa; ryb i przetworów rybnych; artykułów spożywczych mrożonych; owoców i warzyw; wędlin oraz produktów mleczarskich. Zakres przedmiotowy zawiera rozdział 2 do SWZ, załącznik nr 3 do SWZ Formularz ofertowy. W załączniku nr 3 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w projekcie umowy, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia . Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: ZSKW.01.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025 -pieczywa
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zawiera Rozdziale 2 SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ Formularz ofertowy. W załączniku nr 3 zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami i opisem załącznik ten stanowi również formularz cenowy który należy złożyć wraz z oferta. Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w projekcie umowy, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część1
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025- jajek
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część2
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025-różnych artykułów spożywczych
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.Część3
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025 soków, napojów, wody
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część4
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025- mięsa wieprzowego, wołowego, drobiu
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część5
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025- ryb i przetworów rybnych
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część6
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025 - mrożonek
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część7
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025 - owoców i warzyw
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część8
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025 - wędlin
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część9
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2025 produktów mleczarskich
Interne Kennung: ZSKW.01.2024.część10
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse