See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowozy szkolne w Gminie Września i na zajęcia w WTZ we Wrześni w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na świadczenie na rzecz Zamawiającego usług transportu publicznego – specjalnego „DOWOZY SZKOLNE” obejmującego dowóz i odwóz dzieci i młodzieży na zajęcia lekcyjne oraz dowóz i odwóz osób na zajęcia w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrześni. Dowozy uczniów odbywać się będzie autobusami / busami wyposażonymi standardowo, sprawnymi technicznie i dopuszczonymi do ruchu według obowiązujących obecnie przepisów o przewozach pasażerskich oraz prawidłowo oznakowanymi. Tabor autokarowy ma zapewnić wszystkim dzieciom oraz opiekunom miejsca siedzące. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dowóz i odwóz dzieci i młodzieży z poszczególnych miejscowości na zajęcia lekcyjne i na zajęcia pozalekcyjne w godzinach popołudniowych oraz dowóz i odwóz uczestników zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej.
Vorherige Bekanntmachung: 715490-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacyjnych. Podstawa prawna: art. 138 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SSP Nowy Folwak - trasa nr 1
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 48 000 km
Optionen:
Beschreibung der Optionen: wrzesień/październik 2026
Los: LOT-0002
Titel: SSP Otoczna - trasa nr 2
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 93 000 km
Los: LOT-0003
Titel: SSP Marzenin - trasa nr 3
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 30 000 km
Los: LOT-0004
Titel: SSP Chwalibogowo - trasa nr 4
Los: LOT-0005
Titel: SSP Kaczanowo - trasa nr 5
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 42 000 km
Los: LOT-0006
Titel: Dowóz dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych na terenie gminy Września - trasa nr 6
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 51 500 km
Los: LOT-0007
Titel: NOREW ARKA we Wrześni oraz NSP EUREKA we Wrześni (dowóz dzieci niepełnosprawnych) - trasa nr 7
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 54 000 km
Los: LOT-0008
Titel: Zespół Szkół Specjalnych (dowóz dzieci niepełnosprawnych) - trasa nr 8
Beschreibung: ilość dni w ramach dowozów szkolnych 189 dni
Los: LOT-0009
Titel: Dowóz dzieci ze szkół podstawowych na Pływalnie we Wrześni - trasa nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Warsztat Terapii Zajęciowej we Wrześni - trasa nr 10
Beschreibung: roczny przebieg w ramach dowozów szkolnych 53 000 km