2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa 3 separatorów komórkowych do poboru koncentratu krwinek płytkowych (KKP) lub ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) wraz z dostawą zestawów jednorazowych w ilości do 2196 sztuk
Beschreibung: Dzierżawa 3 separatorów komórkowych do poboru koncentratu krwinek płytkowych (KKP) lub ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) wraz z dostawą zestawów jednorazowych w ilości do 2196 sztuk. Zestawy do poboru koncentratu krwinek płytkowych (KKP) lub ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) w płynie wzbogacającym z możliwością jednoczesnego pobrania osocza i/lub koncentratu krwinek czerwonych (KKCZ) z możliwością zawieszenia KKCZ w płynie wzbogacającym. Umowa na 36 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 859488-2025
Interne Kennung: NA-26/11 P-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141614 Plasmabeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dzierżawa 3 separatorów komórkowych do poboru koncentratu krwinek płytkowych (KKP) lub ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) wraz z dostawą zestawów jednorazowych w ilości do 2196 sztuk. Zestawy do poboru koncentratu krwinek płytkowych (KKP) lub ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) w płynie wzbogacającym z możliwością jednoczesnego pobrania osocza i/lub koncentratu krwinek czerwonych (KKCZ) z możliwością zawieszenia KKCZ w płynie wzbogacającym. Umowa na 36 miesięcy. Szczegóły dostępne są na stronie prowadzonego postępowania pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/rckik_w_olsztynie/postepowania/2052
Menge: 2 196 Stück