2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nie zamieszkałych z terenu Gminy Tłuszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nie zamieszkałych z terenu Gminy Tłuszcz.
Vorherige Bekanntmachung: 203849-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności zapewnienia ciągłości usług odbioru odpadów, a poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem z powodu braku możliwości zwiększenia środków przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) /zwana dalej: „ustawą Pzp”/ – w procedurze właściwej dla zamówień publicznych, których kwota wartości zamówienia jest powyżej progów unijnych określonych w przepisach Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/EO z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającą dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE L 94 z 28.03.2014, str. 14, z późn. zm.), zwanej dalej „dyrektywą 2014/24/UE”. Wartość niniejszego zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Pzp w odniesieniu do usług.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001