2. Verfahren
Verfahren
Titel: Praní prádla
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb spojených s praním prádla, které je ve vlastnictví objednatele. Komplexními službami se rozumí praní prádla (pracovní oděvy a ostatní textilie) a ostatní související služby, jakými jsou odvoz znečištěného prádla od objednatele, čištění, sušení, žehlení, drobná oprava prádla jako přišití knoflíku nebo poutka, konečná úprava, skládání a roztřídění prádla a jeho dovoz zpět k objednateli. Na základě veřejné zakázky je uzavřena rámcová dohoda s jedním vybraným dodavatelem na období 3 let.
Vorherige Bekanntmachung: 45299-2021
Interne Kennung: ZZS/Bi/2021/26/praní prádla
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001