2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kamerového systému pro HCA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace kamerového systému s IP kamerami s vysokým rozlišením pro Home Credit Arénu. Celkem se jedná o dodávku 81 nových IP kamer (včetně výměny dvou stávajících), 1 mobilní kamery s LTE přenosem, a dále integraci 12 stávajících IP kamer do nového systému, specifikovaných v příloze č. 5 ZP - PD, souboru "Seznam kamerových bodů HCA 1024", kde jsou označeny zelenou barvou. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž instalace nových elektrických rozvodů, zálohy napájení, přenosové infrastruktury, nového řídícího a záznamového systému a dalšího dohledového pracoviště. Předmět zakázky zahrnuje jak dodávku vybavení s požadovanými technickými parametry a odpovídajícím SW včetně licencí do místa určení, tak jeho montáž a instalaci, uvedení do provozu, zajištění funkční zkoušky pro napojení kamerového systému do MKDS, předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy. Předmět zahrnuje rovněž zpracování dokumentace skutečného provedení, zajištění zkušebního provozu v délce 10 dní a poskytování záručního servisu v parametrech a po dobu záruční lhůty uvedenou v návrhu smlouvy, která tvoří přílohu č. 2 ZP.
Interne Kennung: CC/OŘ/SAL1/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32235000 Betriebsüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001