See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 32 Pakiety. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub więcej Pakietów. 1. Wykonanie prac wycinkowych, przez które należy rozumieć wszelkie czynności, w tym faktyczne oraz formalne, w celu lub niezbędne do usunięcia zadrzewienia z pasa linii (w tym karczowanie, oraz uporządkowanie nieruchomości i zagospodarowanie materiału drzewnego) zgodnie z przepisami prawa, zgodnie z wykazem wymienionym w pkt I. – obejmujących: a) Uzgodnienia z osobami posiadającymi tytuł prawny do nieruchomości, zgodnie z pkt. VI OPZ. b) W przypadkach wymaganych przepisami prawa uzyskanie zezwoleń (decyzji administracyjnych, w tym decyzji zezwalających na usunięcie zadrzewienia zgodnie z ustawą o ochronie przyrody lub decyzji zezwalających na zajęcie nieruchomości zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami), umożliwiających wykonanie prac wycinkowych oraz realizacja ww. zezwoleń (w tym wyegzekwowanie wykonania postanowień ww. zezwoleń) i poniesienie kosztów wynikających z uzyskanych zezwoleń. c) Wykonanie i dostarczenie do Zamawiającego dokumentacji fotograficznej zadrzewienia, przed przeprowadzeniem wycinki oraz po przeprowadzeniu wycinki, wykonanej zgodnie z Załącznikiem nr 10. d) Wykonanie wycinki w pasie linii, na Liniach określonych w pkt. I powyżej. e) Karczowanie stanowisk w obrębie słupów, tj. usunięcie wszystkich karp wraz z systemem korzeniowym w odległości do 2 m od stanowiska słupa. Jako stanowisko słupa rozumie się obrys po zewnętrznych nadziemnych częściach fundamentów poszczególnych nóg słupa. Powyższe zostało przedstawione na rysunkach poglądowych w Załączniku nr 9. Karpy należy zagospodarować, a teren zniwelować, w razie potrzeby dowożąc ziemię lub piasek. Wykonawca będzie wytwórcą odpadów rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, jakie mogą powstać w związku z realizacją Umowy i jest odpowiedzialny za należyte zagospodarowanie wytworzonych odpadów zgodnie z przepisami prawa. f) Uporządkowanie terenu po wycince. g) Wykonanie innych prac wyżej nie wymienionych lub wszelkich innych czynności niezbędnych do wykonania Umowy, w tym przeprowadzenia prac wycinkowych, zgodnie z obowiązującym prawem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 130618-2024
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - od Pakiet 1 do Pakiet 32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026 pod linią Pątnów - Podolszyce (odc. od SE PAT - 3/13 dwutor, od st. 7/17 do st. 44/262 i odcinek dwutorowy z linią MOR - PDE od st. 44/262 do SE PDE) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Miłosna - Ostrołęka (od SE MIL do 56A) oraz Ełk - Ostrołęka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Adamów - Zgierz - Janów. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Adamów - Pabianice oraz Janów - Pabianice. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Piotrków - Rogowiec (od słupa 20 do SE Piotrków). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 r. pod linią TR1 - TB1 (Linia Blokowa + Linia Potrzeb własnych), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów oraz TB2 - TB3 (Linie Blokowe), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów oraz TR2 - TB4 (Linia Potrzeb własnych + Linia blokowa), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów oraz TB5 - TB 6 (Linie Blokowe), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów oraz TB7 - TB8 (Linie Blokowe), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów oraz TB9 - TB10 (Linie Blokowe), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów oraz TB11 - TB12 (Linie Blokowe), SE Rogowiec – Elektrownia Bełchatów. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Krosno Iskrzynia - Tarnów (od słupa 199/20 do SE KRI). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 r. pod linią Kielce - Kielce Piaski oraz Kielce Piaski - Radkowice oraz Połaniec - Ostrowiec. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 r. pod linią Mokre - Zamość oraz Mokre - Chełm. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Kozienice - Lublin oraz Kozienice - Ostrowiec oraz TB, TR Kozienice (Linie Blokowe i Potrzeb Własnych Elektrowni). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Puławy - Abramowice oraz oraz Kozienice - Rożki I, II oraz Zamość - Dobrotwór. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2026 r. pod linią Połaniec - Tarnów (od SE PEL do słupa 116); Połaniec - Rzeszów (od SE PEL do słupa 5); Połaniec - Klikowa (od słupa 11 do słupa 116); Połaniec - Klikowa (od słupa 116 do SE KLA) TB, PO Most szynowy Połaniec oraz Chmielów - Boguchwała. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 i 2026 r. pod linią Joachimów - Łośnice (od SE JOA do SE LOS) oraz Łagisza - Wrzosowa - Joachimów (SE ŁAG-sł. nr 3, sł. nr 14-SE WRZ, sł. nr 111-sł. nr 11). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 i 2026 r. pod linią Dobrzeń - Trębaczew (od słupa 457 do słupa 183) oraz Pasikurowice - Dobrzeń, Dobrzeń - Trębaczew (od SE PAS do SE DBN) oraz Wielopole - Joachimów, Wielopole - Rokitnica (od SE WIE do SE ROK). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 i 2026 r. pod linią Siersza - Lubocza 1, 2 oraz Skawina - Klikowa, Skawina - Wanda (od SE SKA do słupa nr 59). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w latach 2025-2026
Beschreibung: Kompleksowe prace wycinkowe na liniach przesyłowych najwyższych napięć w 2025 i 2026 r. pod linią Wielopole - Joachimów, Rokitnica - Łagisza, Łagisza-Tucznawa (od SE ROK-SE LAG do słupa 250) oraz Elektrownia Rybnik - Wielopole (10 linii). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0008 - Pakiet 16