147881-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – „Przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia pacjentów”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przygotowanie i dostawa całodziennego wyżywienia pacjentów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczenie śniadań, II śniadania, obiadów i kolacji na bazie kuchni Oferenta zlokalizowanej poza obiektami Zamawiającego wraz z dostawą posiłków do Oddziału Terapii i Rehabilitacji Nerwic w Smolnikach ( Smolniki 9, 16-407 Wiżajny). Szacowana ilość zamawianych osobodni wyniesie około 20 dziennie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany dziennej ilości posiłków uzależnioną od ilości hospitalizowanych pacjentów i poniesie koszty za faktyczną ilość zamówionych i dostarczonych posiłków.
Interne Kennung: ZP/4/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczenie śniadań, II śniadania, obiadów i kolacji na bazie kuchni Oferenta zlokalizowanej poza obiektami Zamawiającego wraz z dostawą posiłków do Oddziału Terapii i Rehabilitacji Nerwic w Smolnikach ( Smolniki 9, 16-407 Wiżajny). Szacowana ilość zamawianych osobodni wyniesie około 20 dziennie.