147902-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Umweltschutz – Wykonanie ekspertyz w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w 3 obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001, Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, Bory Babimojskie PLH080063
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie ekspertyz w zakresie oceny stanu ochrony gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w 3 obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001, Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, Bory Babimojskie PLH080063
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy przyrodniczej w zakresie oceny stanu ochrony przedmiotów ochrony dla obszarów Natura 2000, o których mowa poniżej w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0106/24 pn. „Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów” dla 3 obszarów. Polega na wykonaniu ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: 1) Puszcza Barlinecka PLB080001, 2) Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, 3) Bory Babimojskie PLH080063. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno, kilka i/lub wszystkie części wg wyznaczonych obszarów. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ. oraz wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 8 do SWZ. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania: WIOŚ.261.58.2025.KD2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Puszcza Barlinecka PLB080001.
BeschreibungEkspertyza w zakresie oceny stanu ochrony ptaków obejmuje obszar Natura 2000 Puszcza Barlinecka PLB080001, objęty badaniami w części położonej w województwie lubuskim o powierzchni 16 491,10 ha. Położenie obszaru Natura 2000: woj. lubuskie, powiat strzelecko-drezdenecki i gorzowski, gmina Kłodawa, Santok, Strzelce-Krajeńskie, Zwierzyn, Nadleśnictwo Kłodawa, Leśnictwa: Kłodawa, Łośno, Lubociesz, Nierzym, Rybakowo, Zielęcin, Zdroisk, Płomykowo i Nadleśnictwo Strzelce-Krajeńskie, Leśnictwa: Wełmin, Wilanów, Wielisławice, Buszów, Danków, Górki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji wznowień.
LosLOT-0002
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Bory Babimojskie PLH080063.
BeschreibungEkspertyza w zakresie oceny stanu ochrony ptaków obejmuje obszar Natura 2000 : Babimojskie PLH080063, powierzchnia obszaru objęta oceną stanu ochrony 33,01 ha, położona woj. lubuskie, powiat zielonogórski, Gmina Babimost, Nadleśnictwo Babimost, Leśnictwo Wąchabno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelWykonanie ekspertyzy w zakresie oceny stanu ochrony ptaków i siedlisk przyrodniczych w obszarach Natura 2000: Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031.
BeschreibungEkspertyza w zakresie oceny stanu ochrony ptaków obejmuje obszar Natura 2000 - Bory Chrobotkowe koło Brzózki PLH080031, obejmujący obszar 33,57 ha w woj. lubuskie, powiat krośnieński, Gmina Krosno Odrzańskie, Nadleśnictwo Brzózka, Leśnictwo Łąkowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.