2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU LOGOS - Chromebooks
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 118 Chromebooks ten behoeve van Stichting LOGOS. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 385790-2021
Interne Kennung: T127314
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000