See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby NCBJ OR POLATOM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa w sposób ciągły gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) do budynków Zamawiającego wg prognozowanego zapotrzebowania w ilości 4 428 747 kWh do pięciu budynków (kotłowni) nr 24ABCDW, 29c, 24ab, 24Z oraz budynku nr 27 CERAD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 78/P/2025