See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu, w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rozwój usług cyfrowych w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu, w celu przyspieszenia procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia”. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację czterech zadań zgłoszonych do konkursu: Numer zadania Nazwa zadania 1 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy 2 Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki 3 Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala 4 Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych I został podzielony na zadania: 1. Zadanie 1 - Rozbudowa systemu eAudi-tor – zgodnie z załącznikiem 2/1 do SWZ, 2. Zadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe – zgodnie z załącznikiem 2/2 do SWZ, 3. Zadanie 3 – Dostawa 130 komputerów - zgodnie z załącznikiem 2/3 do SWZ, 4. Zadanie 4 – Dostawa 2 laptopów - zgodnie z załącznikiem 2/4 do SWZ, 5. Zadanie 5 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów - zgodnie z załącznikiem 2/5 do SWZ, 6. Zadanie 6 - Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki i integracja z CeZ - zgodnie z załącznikiem 2/6 do SWZ, 7. Zadanie 7 - System ochrony poczty - zgodnie z załącznikiem 2/7 do SWZ, 8. Zadanie 8 – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - zgodnie z załącznikiem 2/8 do SWZ, 9. Zadanie 9 - Przedłużenie oraz rozszerzenie licencji ESET PROTECT Enterprise wraz z migracją istniejącego środowiska z wersji On-Premise do ESET PROTECT Cloud - zgodnie z załącznikiem 2/9 do SWZ, 10. Zadanie 10 - Opracowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – zgodnie z załącznikiem 2/10 do SWZ, 11. Zadanie 11 - Integracja posiadanego systemu INFINITT PACS z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia - zgodnie z załącznikiem 2/11 do SWZ, 12. Zadanie 12 - Zakup i wdrożenie edukacyjnego oprogramowania umożliwiającego szkolenie w zakresie analizy skanów TK głowy - zgodnie z załącznikiem 2/12 do SWZ, 13. Zadanie 13 - Dostawa infrastruktury serwerowej, macierzowej i sieciowej wraz z licencjami i wdrożeniem – zgodnie z załącznikiem 2/13 do SWZ. 14. Zadanie 14 – Dostawa UTM oraz Urządzenia do analizy logów – zgodnie z załącznikiem 2/14 do SWZ, 15. Zadanie 15 – Przeprowadzenie audytu końcowego – zgodnie z załącznikiem 2/15 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 838106-2025
Interne Kennung: AZ-P.RN.2025.35
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Rozbudowa systemu eAuditor
Beschreibung: Zadanie 1 - Rozbudowa systemu eAuditor – zgodnie z załącznikiem 2/1 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 1 - Rozbudowa systemu eAuditor
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
Beschreibung: Zadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe – zgodnie z załącznikiem 2/2 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 2 - Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Dostawa 130 komputerów
Beschreibung: Zadanie 3 – Dostawa 130 komputerów - zgodnie z załącznikiem 2/3 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 3 – Dostawa 130 komputerów
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Dostawa 2 laptopów
Beschreibung: Zadanie 4 – Dostawa 2 laptopów - zgodnie z załącznikiem 2/4 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 4 – Dostawa 2 laptopów
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów
Beschreibung: Zadanie 5 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów - zgodnie z załącznikiem 2/5 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 5 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki i integracja z CeZ
Beschreibung: Zadanie 6 - Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki i integracja z CeZ - zgodnie z załącznikiem 2/6 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 6 - Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki i integracja z CeZ
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 7 - System ochrony poczty
Beschreibung: Zadanie 7 - System ochrony poczty - zgodnie z załącznikiem 2/7 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 7 - System ochrony poczty
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 8 – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Zadanie 8 – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa - zgodnie z załącznikiem 2/8 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 8 – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 9 - Przedłużenie oraz rozszerzenie licencji ESET PROTECT Enterprise wraz z migracją istniejącego środowiska z wersji On-Premise do ESET PROTECT Cloud
Beschreibung: Zadanie 9 - Przedłużenie oraz rozszerzenie licencji ESET PROTECT Enterprise wraz z migracją istniejącego środowiska z wersji On-Premise do ESET PROTECT Cloud - zgodnie z załącznikiem 2/9 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 9 - Przedłużenie oraz rozszerzenie licencji ESET PROTECT Enterprise wraz z migracją istniejącego środowiska z wersji On-Premise do ESET PROTECT Cloud
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 10 - Opracowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
Beschreibung: Zadanie 10 - Opracowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – zgodnie z załącznikiem 2/10 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 10 - Opracowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 11 - Integracja posiadanego systemu INFINITT PACS z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
Beschreibung: Zadanie 11 - Integracja posiadanego systemu INFINITT PACS z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia - zgodnie z załącznikiem 2/11 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 11 - Integracja posiadanego systemu INFINITT PACS z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 12 - Zakup i wdrożenie edukacyjnego oprogramowania umożliwiającego szkolenie w zakresie analizy skanów TK głowy
Beschreibung: Zadanie 12 - Zakup i wdrożenie edukacyjnego oprogramowania umożliwiającego szkolenie w zakresie analizy skanów TK głowy - zgodnie z załącznikiem 2/12 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 12 - Zakup i wdrożenie edukacyjnego oprogramowania umożliwiającego szkolenie w zakresie analizy skanów TK głowy
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 13 - Dostawa infrastruktury serwerowej, macierzowej i sieciowej wraz z licencjami i wdrożeniem
Beschreibung: Zadanie 13 - Dostawa infrastruktury serwerowej, macierzowej i sieciowej wraz z licencjami i wdrożeniem – zgodnie z załącznikiem 2/13 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 13 - Dostawa infrastruktury serwerowej, macierzowej i sieciowej wraz z licencjami i wdrożeniem
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 14 – Dostawa UTM oraz Urządzenia do analizy logów
Beschreibung: Zadanie 14 – Dostawa UTM oraz Urządzenia do analizy logów – zgodnie z załącznikiem 2/14 do SWZ,
Interne Kennung: Zadanie 14 – Dostawa UTM oraz Urządzenia do analizy logów
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 15 – Przeprowadzenie audytu końcowego
Beschreibung: Zadanie 15 – Przeprowadzenie audytu końcowego – zgodnie z załącznikiem 2/15 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 15 – Przeprowadzenie audytu końcowego