See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja przewozów - transport zbiorowy na terenie gminy Jedlnia-Letnisko linie J1, J2, J3, J4, J5 od dnia 24.11.2025 do 31.12.2026
Beschreibung: rzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacji w granicach administracyjnych gminy Jedlnia-Letnisko zgodnie z nowo utworzonymi liniami autobusowymi J1, J2, J3, J4, J5 które będą realizować transport zbiorowy na terenie gminy Jedlnia-Letnisko. Częstotliwość kursów na trasach : J1, J2, J3 – 8 kursów w dniach roboczych, 3 kursy w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy; J4 – 10 kursów w dniach roboczych, 3 kursy w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy; J5 – 6 kursów w dniach roboczych, 0 kursów w soboty, niedziele, w okresie od 24.12.2025r. do 31.12.2025r., w okresie od 19.01.2026r. do 01.02.2026r., w okresie od 01.07.2026r. do 31.08.2026r. i dni ustawowo wolne od pracy– tabela obejmuje okres od 24.11.2025 do 31.12.2026. postepowanie podzielone jest na dwie części
Interne Kennung: RZPŚZ.271.20.2025.MZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: w zakres części pierwszej wchodzi linia J1 i J2
Beschreibung: szczegółowy opis w SWZ i załącznikach
Interne Kennung: zadanie1
Los: LOT-0002
Titel: w zakres części drugiej wchodzi linia J3, J4 i J5
Interne Kennung: zadanie2